20 C-fok van a lakásban, mégsem érzi melegnek? Nem biztos, hogy a fűtés a hibás, ilyen fiziológiai okai is lehetnek Miért fázunk mégis, ha a hőmérő szerint meleg van a lakásban? A hőérzet oka olykor meglepően összetett, és nem mindig a fűtési rendszerrel van a baj.
|
