Új sürgősségi osztályon fogadják a gyerekeket egy klinikán

Hétfő reggel óta új sürgősségi betegellátó osztályon (SBO) fogadják a pácienseket a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Gyermekgyógyászati Klinikáján