Miért érzünk gyakran nyomást a homlokunkban, miközben tiszta az orrunk? Hogy lehet, hogy, amikor amikor az orrunk teljesen tiszta, nincs orrfolyás vagy orrdugulás, a feszítő, nyomó érzés mégis visszatérően jelentkezik?
|
Miért érzünk gyakran nyomást a homlokunkban, miközben tiszta az orrunk? Hogy lehet, hogy, amikor amikor az orrunk teljesen tiszta, nincs orrfolyás vagy orrdugulás, a feszítő, nyomó érzés mégis visszatérően jelentkezik?
|