Népegészségügyi központ: csökkent az örökítőanyag koncentrációja a szennyvízben Az év 7. hetében országos szinten enyhén csökkent a koronavírus örökítőanyagának átlagkoncentrációja a szennyvízben
|
Toplista
Hirdetés |
