46 évesen kapott szívrohamot: a szervezet utolsó figyelmeztető jeleit a nő és a kezelőorvosa is félreértette A betegnek szerencséje volt, hogy túlélte.
|
46 évesen kapott szívrohamot: a szervezet utolsó figyelmeztető jeleit a nő és a kezelőorvosa is félreértette A betegnek szerencséje volt, hogy túlélte.
|