Súlyos orvosi tévedés: 50 évesen már a második vastagbélrákjával küzdött, mert nem vették komolyan a tüneteit „Azt hitték, semmi komoly” – ezeket a jeleket nem vették észre az orvosok.
|
Súlyos orvosi tévedés: 50 évesen már a második vastagbélrákjával küzdött, mert nem vették komolyan a tüneteit „Azt hitték, semmi komoly” – ezeket a jeleket nem vették észre az orvosok.
|