Cukorbeteg és reggelente magas a vércukra? Ezt tanácsolja az orvos

Ha egy cukorbeteg rendszeresen magas vércukorszintet mér reggel ébredéskor, annak több oka is lehet a késő esti étkezéstől az úgynevezett hajnali jelenségig.