Itt a MOK és a szaktárca közös állásfoglalása az etikus kommunikációról

A Magyar Orvosi Kamara és az Egészségügyi Minisztérium közös állásfoglalása azzal a szándékkal született, hogy iránymutatást nyújtson az orvostársadalom számára a közösségimédia-használat és az online kommunikáció egyre összetettebb világában.