Terhesség, család
- 2019-10-29 06:45Egy 67 éves asszony vált Kína legidősebb kismamájává
- A terhességet akkor fedezték fel, amikor az asszony áprilisban változó kori tünetekkel ment orvoshoz.
Weborvos
- 2019-10-29 06:32Népbetegség Magyarországon, de alig veszik észre
- Már a családorvosi rendelőkben is elvégezhető a FRAX-teszt, ami előre jelzi a csontritkulás kialakulását.
Weborvos
- 2019-10-29 06:28Stroke Nap: cél a jobb ellátás
- A stroke megelőzésében a szűrőprogramoknak és a családorvosoknak hangsúlyos szerepük van.
Weborvos
- 2019-10-29 00:00Munkaszüneti napok, ledolgozós szombatok, hosszú hétvégék 2020 január végéig: Így tervezd meg az év végi pihenést!
- Hogy a maradék szabadságnapokat könnyebben be tudd osztani, megmutatjuk az idei év hátralévő szabadnapjainak, ünnepnapjainak beosztását - és azt is, mikor kell számítanod dolgozós szombatra még a 2019-es évben.
Szülők lapja
- 2019-10-29 00:00Valóra vált a család álma: a kis Zente ma megkapta a 700 millió forintos gyógyszert, melyre az egész ország gyűjtött
- Az egész ország gyűjtött a kis Zente kezelésére, így sikerült az elképesztően drága, mintegy 700 millió forintba kerülő gyógyszert megvennie a családnak.
Szülők lapja
- 2019-10-28 15:32Négyes ikrek születtek Debrecenben
- Négyes ikrek születtek a Debreceni Egyetem Klinikai Központjában - közölte a felsőoktatási intézmény sajtóirodája. A közlemény szerint a gyermekek mesterséges megtermékenyítéssel fogantak, és a terhesség 32. hetében születtek meg, csütörtök...
Házipatika
- 2019-10-28 14:01A stroke a legkisebb korosztályt sem kíméli
- Amikor egy felnőttet stroke éri, a tünetek jellegzetesek, azonosíthatók. Kisgyerekeknél azonban nehezebb a betegség felismerése.
Weborvos
- 2019-10-28 08:14Vádemelés egy szülőpár ellen a gyermekük halála miatt
- Vádat emeltek a szülők ellen, akiknek gyereke gondatlanságuk miatt halt meg.
Weborvos
- 2019-10-28 07:02Családbarát Szülészet Pályázati Program - felhívás
- A támogatás célja, hogy anya-bababarát szemlélettel működjenek a szülészeti és újszülött, valamint koraszülött intenzív ellátást nyújtók.
Weborvos
- 2019-10-28 06:42Egyre több a császármetszés Magyarországon
- Magyarországon az európai átlagnál is magasabb az összes szüléshez viszonyított császármetszések aránya.
Weborvos
- 2019-10-28 06:41Máris nyomoz a rendőrség a balesetveszélyes játszótér ügyében
- Tömegével számoltak be arról szülők, hogy a gyerekek sírva esnek ki a csúszdákból, zúzódásokat szenvednek.
Weborvos
- 2019-10-28 00:00Nem vitték orvoshoz egyéves gyermeküket a mosonmagyaróvári szülők, meghalt a kisfiú! - Most vád alá helyezték őket
- Bélelzáródásban halt meg a 12 hónapos kisfiú, mert szülei nem vették komolyan székrekedéses problémáját, és házilag akarták meggyógyítani. Ha megfelelő orvosi kezelést kap, életét meg lehetett volna menteni.
Szülők lapja
- 2019-10-28 00:00Az első fotók a debreceni négyes ikrekről! - A három kislány és a kisfiú mesterséges megtermékenyítéssel fogant
- A négyes ikrek a Debreceni Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján 2019. október 24-én születtek, a terhesség 32. hetére.
Szülők lapja
- 2019-10-28 00:00Figyelem, termékvisszahívás! Ha ilyen terméket vettél, ne fogyaszd el, szalmonellát mutattak ki benne
- Őrölt mandulát hív vissza az Aldi, mert a termékben szalmonellát mutattak ki. A terméket megfelelő hőkezelés nélkül nem szabad elfogyasztani, de másféle felhasználása sem ajánlott.
Szülők lapja
- 2019-10-28 00:00170 méter mély üregbe esett egy kétéves kisfiú, miközben a barátaival játszott - 3 napja küzdenek az életéért
- Harmadik napja dolgoznak a hatóságok egy elhagyatott, szűk kútba esett kétéves fiú kimentésén, jelenleg a kúttal párhuzamosan fúrnak egy lyukat, hogy hozzáférjenek a fiúhoz.
Szülők lapja
- 2019-10-26 10:02Varázslatos gyógyulásokat díjaznak
- Szülőként a legváratlanabb helyzetre is igyekszünk felkészülni, ez azonban - valljuk be őszintén - sokszor nem sikerül, és gyermekünk betegség vagy baleset miatt kórházba kerül. A Heim Pál Gyermekkórház Fejlesztéséért Alapítvány 2018-ban ké...
Házipatika
- 2019-10-26 06:13Veszélyekkel fenyeget a vasárnapi óraátállítás
- Elsősorban a krónikus betegségben szenvedő idősek és a kisgyerekek érzik meg a pluszban kapott órát.
Weborvos
- 2019-10-25 16:18Magyarországra nem került a szennyezett csecsemőtejporokból
- Kőolaj eredetű szennyeződést mutattak ki a Franciaországba, Hollandiába és Németországba került csecsemőtejporokból.
Weborvos
- 2019-10-25 13:03Fertőzések a terhesség alatt
- Életünk során számos kórokozóval találkozik a szervezetünk. Vírusok, baktériumok, paraziták és egyéb kórokozók által fertőződünk meg.
WEBBeteg - Életmód
- 2019-10-25 08:31Arc nélkül született egy gyermek
- A nőgyógyászt a szülők jelentették fel, akik csak a kis Rodrigo október 7-ei születésekor tudták meg, hogy gyermekük torzszülött, ugyanis hiányzik az orra és a szeme, és koponyájának egy része is.
A szülők csak a szülés után tudták m...
Házipatika
előző
következő
A téma leglátogatottabb hírei
- 10 tipp, hogyan neveljünk magabiztosabb gyerekeket
- Őszülő haj - Megfordítható az idő kereke?
- Az elhízás előrejelzése
- Mennyit fogyaszt a hűtő, mosogatógép, mosógép, számítógép, villanybojler? - Listán a háztartási gépek átlagos fogyasztása
- 2022/23-as tanév rendje: Mikor lesz őszi szünet, téli szünet, tavaszi szünet, érettségi, középiskolai felvételi?
- Hüvelyszárazság szülés után is előfordulhat - Mit tegyünk ilyenkor?
- Ilyen egy sugárkezelés: hiánypótló kisfilmet készítettek az érintett családtagoknak
- A dohányzás ezt a szervet is károsítja - "senki" se gondolná!
- A többszörös vetélés új okára jöttek rá kutatók: nem csak a nők egészségén múlik
- Ételek, amelyekért hálás lesz a szeme
További toplistás hírek