4948 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 107 beteg

4948 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 424 130 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.