Március 16-ig meghosszabbították a veszélyhelyzetről szóló rendeletet A kormány március 1-jéről március 16-ig meghosszabbította a koronavírus-járvány miatt elrendelt veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedésekről szóló kormányrendelet hatályát.
|
Toplista
Hirdetés |
