4 469 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 72 beteg

4 469 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 428 599 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.