Koronavírus: újabb 272 magyar fertőzött hunyt el Véget ért az iskolák fertőtlenítése - nézze meg a képeket!
Újabb 4814 magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 698490-re nőtt a Magyarországon beazonosított fertőzöttek száma. Emellett elhunyt 272 beteg, így a koron...
|
