Szlávik: amíg nincs nyájimmunitás, addig vigyázni kell "Van már bevált módszer a koronavírus-betegség ellen - az, hogy vegyük fel az oltást. Így szinte biztos nem leszünk súlyos betegek, nem kerülünk kórházba és nem halunk meg" - szögezte le a beszélgetés során Szlávik János, ak...
|
