Koronavírus: már majdnem 160 millióan kapták el Van, ahol még a kórházi dolgozók sincsenek beoltva - kattintson!
A legtöbb koronavírus-fertőzöttet és áldozatot továbbra is az Egyesült Államokban tartják számon: az amerikaiak már 32,77 millió igazolt esetről és csaknem 583 ezer halottról tud...
|
Toplista
Hirdetés |
